Url do strony: vattax.pl

Miniaturka strony

Reklama

Vattax-Personel outsourcing kadrowo-płacowy

Vattax-Personel outsourcing kadrowo-płacowy
Ocena:

Ocena: 3.6/10 (9 głosów)Spółka Vattax-Personel świadczy usługi outsourcingowe w obrębie outsourcingu płacowo-kadrowego.
Oferujemy pełną obsługę w zakresie naliczania wynagrodzeń stanowiącą sporządzanie list płac, pisanie oraz przekazywanie zeznań rozliczeniowych do właściwych urzędów również współpracę z Kontrahentem przy kontrolach i weryfikacji.
Naszym Kontrahentom proponujemy rozszerzony system raportowania on-line, a także opcję odległego wglądu do systemu kadrowo-płacowego.
Klienci korzystający z outsourcingu kadrowo-płacowego Vattaxu-Personel posiadają sposobność skorzystania z Panelu Pracowniczego zapewniającego wgląd do informacji kadrowych i płacowych pracowników i krążenie wniosków urlopowych oraz planowanie urlopów w spółce a także dostęp do internetowej teczki personalnej pracownika.
W ramach administracji kadr odbieramy akta osobowe także zapewniamy bieżące przewodzenie kartoteki kadrowej. Obserwujemy także momenty mijających badań i szkoleń pracowniczych.
W przypadku powierzenia nam tylko obsługi płacowej istnieje możliwość własnego zarządzania kadr przez Klienta na kompleksie kadrowo-płacowym udzielonym przez Vattax-Personel.
O bezpieczeństwo oraz poufność informacji firm, które obsługujemy dbamy z najszerszą precyzją. Personalia Kontrahentów składowane są w systemie komputerowym posiadającym zabezpieczenie przed nagłą usunięciem danych w przypadku usterki oraz w środowisku wyposażonym w sposoby ochrony i zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem.
Pracownicy Vattax-Personel przedstawiają najszlachetniejsze zasady w obszarze zatrzymania poufności i technik przekazywania informacji osobowych i płacowych.
Naszymi Klientami są spółki reprezentujące rozmaite gałęzie oraz struktury organizacyjne w tym siatki jednostek zlokalizowanych na obszarze całej Polski. Prowadzimy także obsługę kadrowo-płacową firm z udziałem międzynarodowym przyjmującą postulaty instytucji do jakiej przynależą.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Komornik Toruń »

Komornik Toruń

Kancelaria Komornika Sadowego Dariusza Filipiaka prowadzi wszelkiego typu postępowania egzekucyjne na przykład alimentacyjne, zabezpieczające, eksmisyjne i inne mające na celu wyegzekwowanie od dłużni...

Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu

Anna Jeżyna Biuro Rachunkowe Lublin »

Anna Jeżyna Biuro Rachunkowe Lublin

Biuro Księgowe Anna Jeżyna znajduje się w Lublinie oraz Świdniku. Naszymi pracownikami są tylko osoby mające profesjonalne wykształcenie a także właściwe doświadczenie zawodowe. Wykonujemy zadania zgo...

Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu

Lenro Sp. z o.o. »

Lenro Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Lenro Sp. z.o.o. mieści się w Poznaniu i realizuje bardzo dobre usługi z zakresu rachunkowości. Realizujmy zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi aktami prawnymi a także z zachowa...

Data dodania: 04 07 2015 · szczegóły wpisu

Biuro rachunkowe PLUS w Katowicach »

Biuro rachunkowe PLUS w Katowicach

Biuro Rachunkowe PLUS to solidna firma, która znajduje się w Katowicach, dzielnica Zarzecze. Wykonuje obsługę księgowa firm z takich miast jak: Katowice, Tychy a także Mikołów.

Wykonujemy ...

Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu

Windykacja długów »

Windykacja długów

Masz problem z odzyskaniem należności pieniężnych? Nie wahaj się ani chwili - wybierz kancelarię prawną Refinanse. Pomożemy Ci odzyskać dług co do złotówki. Jesteśmy nieustępliwi w kontaktach z dłużni...

Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu

Najlepsze polskie firmy »

Najlepsze polskie firmy

W momencie znacznego oraz prężnego postępu technologicznego, każde przedsiębiorstwo, rosłe i mniejsze, chcąc dążyć w analogicznym tempie, co rozwój jego branży, jest zmuszony przez cały czas udoskonal...

Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu

Dascoin - http://dascoingroup.com »

Dascoin - http://dascoingroup.com

Kryptowaluty robią się coraz bardziej uznane, wszystko to dlatego, że są prawie pieniądzem idealnym. Obrót kryptowalutami odbywa się przy wykorzystaniu internetu, transakcje walutami wirtualnymi nie s...

Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu

Informacje:

  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polecamy: